MŠ Blatné
Materská škola
Blatné

Vítame Vás na internetovej stránke Materskej školy Blatné, ktorá vznikla za účelom priblížiť dianie v našej MŠ. Tieto stránky chcú byť mapou a sprievodcom dôležitými odkazmi, ktoré ku svojmu životu potrebujeme.  Vypovedajú o tom, ako to u nás žije, ako trávia čas deti, keď patria škôlke, keď druhými mamami sú pani učiteľky. Majú však hlavne ukázať, aké šikovné a úžasné deti sú našimi žiakmi...

kolektív pracovníkov MŠ

Zamestnanci ŠJ

Mitková Helena - vedúca

Dreninová Ľubomíra - hlavná kuchárka

Červenková Margita - kuchárka

Šarmírová Janette - pomocná kuchárka

Utašiová Iveta - pomocná sila

Čizmáziová Martina - pomocná sila

Bosáčiková Monika - pomocná sila

Formou stravovania zabezpečuje školská jedáleň pestrú a rozmanitú stravu, bohatú hlavne na ovocie a zeleninu. Strava v detskom veku musí byť nutrične vyvážená, tento pomer zabezpečujú dôsledne dodržiavané materiálno - spotrebné normy. Moderná kuchyňa je vybudovaná ako súčasť budovy materskej školy s kapacitou cca 380 jedál. Stravovanie poskytuje nielen deťom materskej a základnej školy, ktorá sa nachádza v jej blízkosti, ale taktiež seniorom obce podľa individuálneho záujmu.

Kolektív zamestnancov školskej jedálne spolupracuje s materskou školou pri príprave spoločných akciíi: ako „Babičkin jablčník“, „Deň zeme“, „Týždeň farieb“, „Deň mlieka“ a pod. Obľubu u rodičov si získali podujatia ako „Ochutnávka nátierok, zeleninových šalátov“ , ktoré zároveň slúžia na vytvorenie obrazu o spôsobe varenia pre stravníkov.

Jedáleň

Po Ut St Št Pia So Ne

Aktuálne počasie

dnes, streda 22. 9. 2021
mierny dážď 14 °C 10 °C
štvrtok 23. 9. jasná obloha 20/8 °C
piatok 24. 9. zamračené 19/13 °C
sobota 25. 9. jasná obloha 24/12 °C

Pranostika na akt. mesiac

Na deň Tobiáša máme dažde radi, nielen pre osenie, aj pre vinohrady.

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:6:35