MŠ Blatné
Materská škola
Blatné

Vítame Vás na internetovej stránke Materskej školy Blatné, ktorá vznikla za účelom priblížiť dianie v našej MŠ. Tieto stránky chcú byť mapou a sprievodcom dôležitými odkazmi, ktoré ku svojmu životu potrebujeme.  Vypovedajú o tom, ako to u nás žije, ako trávia čas deti, keď patria škôlke, keď druhými mamami sú pani učiteľky. Majú však hlavne ukázať, aké šikovné a úžasné deti sú našimi žiakmi...

kolektív pracovníkov MŠ

Zamestnanci ŠJ

Mitková Helena - vedúca

Dreninová Ľubomíra - hlavná kuchárka

Červenková Margita - kuchárka

Šarmírová Janette - pomocná kuchárka

Utašiová Iveta - pomocná sila

Čizmáziová Martina - pomocná sila

Bosáčiková Monika - pomocná sila

Formou stravovania zabezpečuje školská jedáleň pestrú a rozmanitú stravu, bohatú hlavne na ovocie a zeleninu. Strava v detskom veku musí byť nutrične vyvážená, tento pomer zabezpečujú dôsledne dodržiavané materiálno - spotrebné normy. Moderná kuchyňa je vybudovaná ako súčasť budovy materskej školy s kapacitou cca 380 jedál. Stravovanie poskytuje nielen deťom materskej a základnej školy, ktorá sa nachádza v jej blízkosti, ale taktiež seniorom obce podľa individuálneho záujmu.

Kolektív zamestnancov školskej jedálne spolupracuje s materskou školou pri príprave spoločných akciíi: ako „Babičkin jablčník“, „Deň zeme“, „Týždeň farieb“, „Deň mlieka“ a pod. Obľubu u rodičov si získali podujatia ako „Ochutnávka nátierok, zeleninových šalátov“ , ktoré zároveň slúžia na vytvorenie obrazu o spôsobe varenia pre stravníkov.

Jedáleň

Po Ut St Št Pia So Ne

Aktuálne počasie

dnes, piatok 3. 12. 2021
zamračené 5 °C 0 °C
sobota 4. 12. slabý dážď 4/-1 °C
nedeľa 5. 12. rain and snow 3/1 °C
pondelok 6. 12. takmer jasno 5/0 °C

Pranostika na akt. mesiac

Keď v advente je iňavica (inoväť) na stromoch, bude veľa ovocia.

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:7:20