MŠ Blatné
Materská škola
Blatné

Vítame Vás na internetovej stránke Materskej školy Blatné, ktorá vznikla za účelom priblížiť dianie v našej MŠ. Tieto stránky chcú byť mapou a sprievodcom dôležitými odkazmi, ktoré ku svojmu životu potrebujeme.  Vypovedajú o tom, ako to u nás žije, ako trávia čas deti, keď patria škôlke, keď druhými mamami sú pani učiteľky. Majú však hlavne ukázať, aké šikovné a úžasné deti sú našimi žiakmi...

kolektív pracovníkov MŠ

Zamestnanci ŠJ

Polakovičová Kristína  - vedúca

Dreninová Ľubomíra - hlavná kuchárka

Červenková Margita - kuchárka

Šarmírová Janette - pomocná kuchárka

Muchová Lucia - pomocná sila

Čizmáziová Martina - pomocná sila

Štellárova Gabriela - pomocná sila

Formou stravovania zabezpečuje školská jedáleň pestrú a rozmanitú stravu, bohatú hlavne na ovocie a zeleninu. Strava v detskom veku musí byť nutrične vyvážená, tento pomer zabezpečujú dôsledne dodržiavané materiálno - spotrebné normy. Moderná kuchyňa je vybudovaná ako súčasť budovy materskej školy s kapacitou cca 380 jedál. Stravovanie poskytuje nielen deťom materskej a základnej školy, ktorá sa nachádza v jej blízkosti, ale taktiež seniorom obce podľa individuálneho záujmu.

Kolektív zamestnancov školskej jedálne spolupracuje s materskou školou pri príprave spoločných akciíi: ako „Babičkin jablčník“, „Deň zeme“, „Týždeň farieb“, „Deň mlieka“ a pod. Obľubu u rodičov si získali podujatia ako „Ochutnávka nátierok, zeleninových šalátov“ , ktoré zároveň slúžia na vytvorenie obrazu o spôsobe varenia pre stravníkov.

Jedáleň

Po Ut St Št Pia So Ne

Aktuálne počasie

dnes, nedeľa 14. 7. 2024
slabý dážď 32 °C 18 °C
pondelok 15. 7. oblačno 33/20 °C
utorok 16. 7. polojasno 32/21 °C
streda 17. 7. slabý dážď 32/20 °C

Pranostika na akt. mesiac

Psie dni majú najviac múch.

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:5:03